czesci@armax.com.pl

O firmie

Jesteśmy z Wami od ponad 30 lat!

Firma „ARMAX” powstała w 1992 roku oferując produkty branży armaturowo – pompowej.

Od 1994 roku poszerzyliśmy zakres naszej działalności o sprzedaż i wynajem maszyn budowlanych oraz usługi serwisowe.

Rozpoczęcie współpracy z renomowanym producentem sprzętu komunalnego i rolniczego – firmą KUBOTA wzbogaciło naszą ofertę o szeroką gamę maszyn komunalnych oraz traktorów i maszyn rolniczych. Nasza oferta obejmuje również szeroką paletę maszyn budowlanych, w tym minikoparek oraz części zamiennych.
Doświadczenie w branży zdobyte w trakcie wieloletniej współpracy z renomowanymi  producentami takimi jak  TAKEUCHI, HONDA, MIKASA, MASTERKAESER, GRUNDFOS sprawia, że jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na krajowym rynku maszyn budowlanych.
Sposoby działania naszej firmy obejmują oprócz tradycyjnej sprzedaży, realizację prezentacji i pokazów, na których zapoznajemy klientów z możliwościami i zaletami oferowanych przez nas maszyn i urządzeń.
Poprzez udział w licznych szkoleniach nasza kadra podnosi swoje kwalifikacje w celu profesjonalnego prezentowania oferowanych przez nas produktów.

Nowe maszyny Kubota: kubotabielsko.pl

Nowe maszyny Takeuchi: minikoparki.pl

Nasi doświadczeni handlowcy służą radą i pomocą techniczną przy doborze interesujących Państwa maszyn i urządzeń w trakcie przygotowywania oferty handlowej oraz na całym etapie realizacji zamówienia.
Najwyższy poziom usług oraz oferowanego sprzętu, zaufanie i zadowolenie klientów zostało potwierdzone wieloma wyróżnieniami przyznanymi nam przez znanych producentów krajowych i zagranicznych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów ustawicznie pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty oraz poprawą jakości obsługi klienta.

Odbierz w sklepie
Zamawiaj on-line i odbierz swoje części do 30 min w sklepie!

Szybka dostawa
Nasze paczki nadawane są tego samego dnia i będę u Was do 24h!

Części do różnych marek
Obsługujemy topowe marki maszyn oraz silników!

Oleje najwyższej jakości
U nas znajdziesz oleje oraz smary najwyższej jakości!

Armax-części w liczbach

tyś.
Sprzedanych produktów
+
Zadowolonych klientów
tyś.
Dostępnych części
X